1396/6/8 چهارشنبه پیام تبریک دکتر رستمی ابوسعیدی به والیبالیست های پیام نور؛ پیروزی تیم دانشجویان دانشگاه پیام نور، جلوه ای از امید و تلاش است رئیس دانشگاه پیام نور در پیامی قهرمانی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه پیام نور در بیست و نهمین یونیورسیاد جهانی را تبریک گفت.
در متن پیام دکتر رستمی ابوسعیدی آمده است:
پیروزی تیم والیبال دانشجویان کشورمان که با حمایت وپشتیبانی دانشگاه پیام نور به بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان اعزام شد، بار دیگر با اهتزاز پرچم پر افتخار کشورمان ایران، موجی از غرور، نشاط و شادی رابرای ملت شریف ایران و جامعه دانشگاهی به ارمغان آورد.
این سربلندی و برتری و قرار گرفتن بر سکوی قهرمانی جهان، جلوه ای زیبا از تلاش و امید دانشجویان این مرز و بوم و آینده سازان میهن اسلامیمان است و قطعا این جوانان با حضور مقتدرانه در تمامی عرصه ها آینده ای روشن را برای کشور ترسیم خواهند کرد.
اینجانب به نوبه خود قهرمانی امیدآفرین تیم والیبال دانشجویان کشور را صمیمانه به جامعه دانشگاهی کشور و خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور تبریک عرض می نمایم امید که با تداوم این موفقیت ها ، شاهد فتح قله های افتخار ورزش قهرماین در کنار تحصیل علم و دانش باشیم و دانشجویان گرانقدر بتوانند در کنار کسب علم به سلامت جسم و روح پرداخته و در دستیابی به جایگاه رفیع قهرمانی در میادین بین المللی پیشگام باشند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما